Sveiki, rekomenduoju jums šia įmonė jei reikia skubaus ir kokybiško remonto, ačiū jums kad padedate mums rasti optimalius sprendimus.

Vadybininkas Svajūnas Januškevičius UAB “KALVIS“

Laba diena, labai dėkojame „Kompiuterių linija “ kolektyvui už nuoširdų ir labai gerą darbą. Malonu kai gali bendrauti su žmonėmis, kurie dirba ne vien savo darbą, o kartu labai maloniai bendrauja ir greitai sutvarko iškilusias problemas. Ačiū Jums labai už bendradarbiavimą ir tikimės tolimesnio darbo su Jumis. Geros darbingos savaitės.

Personalo vadovė Ina Lapinskienė

Bendradarbiauti su UAB „Kompiuterių Linija“ visada malonu. Suteikia greitą ir išsamią konsultaciją ir dar greičiau aprūpina reikiama technika. Tai įmonė, kuri turi pridėtinę vertę.

Direktorius Nerijus Rupšys UAB „Bevardis“

Esame labai patenkinti greitu ir kokybišku darbu, bei protingais patarimais, kuriuos gaunu iš UAB „Kompiuterių linija“. Kainos visada būna pagrįstos ir teisingos. Todėl atradę šią įmonę rekomenduojame ir kitiems. Puikus servisas.

„Renginių Linija“ vadovas Robertas Jonaitis

Laba diena, dėkojame UAB „Kompiuterių linija“ už greitą ir kokybišką darbą. Jūs visada operatyviai reaguojate į kliento pageidavimus, laiku atliekate remonto darbus. Dėl eigoje atsiradusių nenumatytų klausimų kontaktuojate su užsakovu. Mes Jumis pasitikime!

Vadybininkas Artūras Orvydas UAB „Roslitauto“

Dėkojame už greitą, operatyvų ir kokybišką aptarnavimą. Visuomet operatyviai padedate iškilus problemai. Jūsų profesionalumas jūsų stiprybė.

UAB „Lumata“ Kolektyvas

Sveiki, UAB „Filtravimo Technologijos“ kolektyvo vardu noriu padėkoti UAB „Kompiuteriu linija“ už nepriekaištingai atliktus darbus, greitą reagavimą ir nuoširdų bendravimą. Ačiū Jums!

Direktorius Andrius Styra